VIJESTI

Srpska bogatija za 27 beba; Doboj bogatiji za dva nova stanovnika

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 27 beba, 15 djevojčica i 12 dječaka.

Najviše beba rođeno je u porodilištu u Banjaluci – 11, potom u Prijedoru i Bijeljini po četiri, u Doboju, Foči i Gradišci po dvije, te u Trebinju i

Istočnom Sarajevu po jedna, potvrđeno je Srni u porodilištima.

U Banjaluci je rođeno osam djevojčica i tri dječaka, u Prijedoru djevojčica i tri dječaka, u Bijeljini dvije djevojčice i dva dječaka, u Doboju i Gradišci po jedna djevojčica i jedan dječak, u Foči dvije djevojčice, a u Trebinju i Istočnom Sarajevu po jedan dječak.

U porodilištima u Zvorniku i Nevesinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

Foto: rtrs.tv

Izvor: SRNA

Related posts

Cvijanović: Naša kampanja biće žestoka, baš kao i pobjeda!

Košarac: Spremni smo da predložimo uvođenje zaštitnih mjera na zahtjev ministarstava Srpske i FBiH

Sastanak Karan i Kalabuhov: Ruska Federacija ima strateški odnos sa Republikom Srpskom

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više