VIJESTI

Srpska bogatija za 23 bebe

U Republici Srppskoj u protekla 24 časa rođene su 23 bebe.

Najviše beba je rođeno u Banjaluci – šest.

U Zvorniku je na svijet došlo pet mališana, dok su Bijeljina i Gradiška bogatije za tri nova stanovnika.

U Trebinju i Nevesinju rođene su dvije bebe, a u Prijedoru i Istočnom Sarajevu jedna.

Foto: rtrs.tv

Izvor: RTRS

Related posts

Dodik: Bolno neznanje i oholost Borenovića; Zar je moguće da toliko ne znaš?

U Srpskoj rođeno 16 beba; Doboj bogatiji za jednog novog stanovnika

Delegacija Tatarstana stigla u višednevnu posjetu Republici Srpskoj (VIDEO)

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više