U protekla 24 časa na području Policijske uprave Doboj evidentirana su tri krivična djela i osam saobraćajnih nezgoda. Nije bilo evidentiranog narušavanja javnog reda i mira.
-Policijskoj stanici Derventa je juče 03.06.2026. godine, prijavljeno je da je lice inicijala J.K. sa područja grada Dervente, priključilo porodičnu kuću na elektro-energetsku mrežu i neovlašteno trošilo električnu energiju. O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj koji se izjasnio da navedeno ima obilježje krivičnog djela „Krađa električne ili toplotne energije ili prirodnog gasa“.
Foto: mup.vladars.net
Izvor: Policijska urpava Doboj
