Vaterpolo reprezentacija Srbija odigrala je nerješeno 10:10 sa selekcijom Crne Gore na startu Svjetskog prvenstva u Јužnoj Koreji.

“Delfini” su imali prednost od jednog gola na kraju prve četvrtine, ali je protivnik uspio da nadoknadi deficit, a potom i povede u trećoj dionici.

Posljednja četvrtina donijela je veoma tvrdu igru na obje strane, pa je zato viđeno samo tri pogodaka. Dva su završila u mreži Crne Gore, a jedan u golu srpske selekcije, pa je rezultat na kraju iznosio 10:10.

Srbija i Crna Gora osvojile su po bod, pa se nalaze na prva dva mjesta u Grupi A, ispred Grčke i domaće selekcije.

Naredni meč “Delfini” igraju u srijedu protiv Јužne Koreje, sa početkom u 13.30 po našem vremenu.

Izvor: RTRS

Prethodni članakDOBOJ: Održan 5. turnir u malom fudbalu „Lipac 2019” – Centar 11 najbolji (FOTO)
Naredni članakSaopštenje Zvezde: Velika borba Ognjena Kuzmića