ZRINJSKI – SLOGA (D) 29:25 (13:12)
MOSTAR – Dvorana: “Bijeli brijeg”. Gledalaca: 400. Sudije: Edin Kulović i Vedad Škaljić (Sarajevo). Delegat: Damir Sobo (Banja Luka). Sedmerci: Zrinjski 4(3), Sloga Doboj 5(3). Isključenja: Zrinjski 10, Sloga Doboj 4.minuta.
ZRINJSKI: Džidić (9 odbrana), Doko, Perić 1, Bošković 7(1), Čule, Mandarić 3(2), Šaravanja, Kozina (4 odbrane, sedmerac), Primorac, Vučina, Ivanović, Babić 1, Marić 5, Kožulj 3, Grgić 5, Džeba 4. Trener: Zdravko Medić.

SLOGA DOBOJ: Bogdanović (5 odbrana, sedmerac), Ognjen Maksimović, Ristović 6, Đurđević, Maričić, Tulendić, Stanković, Perović 4, Lazić, Miličević, Zekić 1, Karanović 3, Janković 3(1), Ćosić 8(2), Knežević (4 odbrane). Pomoćni trener: Dejan Vasilić. Igrač utakmice: Mladen Bošković (Zrinjski)

Rukometaši Sloge poraženi su u Mostaru od domaćeg Zrinjskog rezultatom 29:25. Treba reći da Je Slogu u odsustvu glavnog trenera Panića u ovoj utakmici vodio njegov pomoćnik Vasilić. Prvih 20 minuta utakmice nije nagovještavalo ovakav ishod. Sloga je igrala odlično iz minuta u minut povećavala prednost. Igrao se 21.minut Sloga je imala vođstvo 12:7. Od tog trenutka ništa im nije polazilo za rukom, domaći su se razigrali, a razbranio se golman Džidić. Serijom 6:0 domaći dolaze do preokreta 13:12. U tim trenucima došlo je do problema sa rasvjetom u dvorani jednu izglednu situaciju za postizanje gola sudije su prekinule. Prekid je trajao desetak minuta. Na odmor Mostarci odlaze sa minimalnim vođstvom 13:12.U nastavak Zrinjski ulazi sa dva uzastopna gola i produžuje svoju seriju na 8:0 za 15:12. Konačno u 33.minutu Sloga postiže gol nakon punih 12 minuta bez postignutog gola. U 41.minutu Dobojlije stižu do izjednačenja 19:19. Ali ponovo dolazi do neshvatljivog pada u igri što domaći kažnjavaju sa četiri uzastopna gola za 23:19. U 50.minutu prednost su uvećali 25:20. A onda ponovo slijedi prekid zbog problema sa rasvjetom. Domaći su mirno priveli meč kraju i zabilježili novu pobjedu 29:25. Najzaslužniji za trijumf Zrinjskog bili su golman Sergio Džidić sa 9 odbrana, te Mladen Bošković sa 7 golovs. U redovima Sloge najefikasniji su bili Haso Ćosić sa 8 i Goran Ristović sa 6 golova.