epa06307917 A soccer ball lies on the pitch before the German Bundesliga soccer match between Hamburg SV (HSV) and VfB Stuttgart in Hamburg, Germany, 04 November 2017. EPA-EFE/FOCKE STRANGMANN (EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidlines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.)

RUDAR – VUČIJAK 1:1 (1:1)

STANARI: Strijelci: 0:1 Bogdanović u 29, 1:1 Marić u 43.minutu. Stadion: Rudara. Gledalaca: 40. Sudija: Goran Ilić (Doboj). Pomoćnici: Dragan Ninković i Danijel Atijas (oba iz Doboja). Delegat: Vasko Simić (Paklenica).

RUDAR: Simaković, Dean Iličić, Danijel Iličić, Prodić, Stokić, Šušković, Lazić (od 81.minuta Tadić), Marić, Darko Kvržić, Goran Kvržić, Čikojević (od 46. Vedran Kvržić).

VUČIJAK: Ninković, Slobodan Starčević, Stanišić, Dragoljub Starčević, Gajić, Gavrić, Radić, Mladen Živković, Tripić, Užar, Bogdanović (od 73.minuta Šumatić).

Igrač utakmice: Dragan Bogdanović (Vučijak)

Fudbaleri Vučijaka iz Majevca plasirali su se  u Regionalnu ligu grupa ’’Centar’’. Oni su plasman u viši rang ovjerili u pretposljednjem kolu u Stanarima odigravši 1:1 protiv domaćeg Rudara. Vukovi že osvajanje titule proslaviti u posljednjem kolu na svom terenu protiv Borca iz Osinje.

Majevčani su došli u vođstvo u 29.minutu golom Dragana Bogdanovića. Domaći su nakon jedne greške gostujućih igrača u 43.minutu došli do izjednačenja preko Borka Marića.

Vučijak je zasluženo prošao prvi kroz cilj. Većim dijelom prvenstva držali su lidersku poziciju, otkad su u jesenjem dijelu zasjeli na prvo mjesto nisu ga ispuštali do samog kraja. Dakle u Majevcu se od naredne sezone gleda trećeligaški fudbal.