OSINJA – Strijelci: 0:1 Grabovac u 12, 1:1 Nedić u 19, 2:1 Gojić u 25, 3:1 Brkić u 28. minutu. Stadion: “Centar”. Gledalaca: 50. Sudija: Dušan Ristić (Doboj). Pomoćnici: Goran Jović i Dražan Moćić (oba iz Doboja). Delegat: Nenad Vasić (Doboj). Žuti kartoni: Bogdan (Borac Osinja), Reljić (Polet).

BORAC (O): Turudić, Marinković, Ćorić, Nedić (od 64. minuta Rudonjić), Nović, D.Trivunović, Brkić (od 75. Delić), Popović (od 60. Panzalović), Gojić, Bogdan, Vaslić. Trener: Ljubiša Bokur.

POLET: Dragičević, Reljić, Petrović, Užar, Miloš Narić, Grabovac (od 73. minuta Mićić), Đekić, Bajbić, Kuzmanović, Dario Narić (od 46. Dejan Narić), Petković (od 64.Simeunić).

Igrač utakmice: Jugoslav Gojić (Borac Osinja)

U derbiju ekipa sa istim brojem bodova do ovog kola domaći Borac slavio je protiv Poleta iz Podnovlja rezultatom 3:1. Sve je bilo gotovo u prvih pola sata utakmice. Gosti prvi stižu u vođstvo kada je dubinsku loptu prihvatio Dejan Grabovac i matirao Turudića za 0:1 u 12. minutu. Radost gostiju nije dugo trajala. Domaći stižu do izjednačenja u 19. minutu, a strijelac je bio Aleksandar Nedić. Potpuni preokret i vođstvo 2:1 svom timu donosi Jugoslav Gojić u 25. minutu. Tri minuta kasnije gol postiže Duško Brkić za 3:1. Ispostavilo se na kraju da je to bio konačan rezultat utakmice.

Novinar: Nenad Vasić

Izvor: RTV Doboj