Reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović je ubacio 22 poena u porazu Sakramenta od Toronta rezultatom 124:120.

Bek Kingsa je na terenu proveo nešto više od 31 minuta, ubacio je šest trojki iz 11 pokušaja, a dodao je još tri asistencije, dva skoka i dvije ukradene lopte.

Ekipa iz prijestonice Kalifornije je platila danak očajnom početku utakmice, koju je branilac titule dobio sa 36:23.

U nastavku su Kingsi riješili u svoju korist sva tri kvartala, ali je razlika koju je kanadski tim stekao na startu meča bila prevelika.

Najefikasniji u Sakramentu je bio Herison Barns sa 26 poena, Badi Hild je dodao 21 poen uz osam skokova, a Dieron Foks je “flertovao” sa tripl-dabl učinkom (17 poena, devet asistencija, sedam skokova).

Nemanja Bjelica je na parketu proveo nešto više od 16 minuta, upisao je svega pet poena uz dva skoka i jednu asistenciju.

Reptorse je do pobjede predvodio Kajl Lauri sa 24 poena i šest asistencija, Paskal Sijakam je ubacio 23 poena i dodao 13 skokova, dok je Serž Ibaka utakmicu završio sa 21 poenom.

U noći između srijede i četvrtka se na parketu našao i Marko Gudurić, čiji Memfis je savladao Minesotu sa 137:121.

Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde i Fenerbahčea je za 16 minuta u igri upisao sedam poena, uz po četiri skoka i asistencije.

Prva violina Grizlisa je bio Dilon Bruks sa 31 poenom, Dža Morant je dodao 26, a odlične partije u porazu Timbervulvsa su pružili Endru Vigins (30 poena) i Karl-Entoni Tauns (25 poena i 13 skokova).

Prethodni članakTotenhem opet bolji od Zvezde (FOTO/VIDEO)
Naredni članakJavna rasprava: Budžet Grada Doboj za 2020. (odbornici, Gradska uprava, budžetski korisnici, mjesne zajednice)