VIJESTI

Minić: Zimske službe da održavaju saobraćajnice pravovremeno

Predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić naredio je javnim preduzećima u čijim je nadležnostima zimsko održavanje saobraćajnica da u narednom periodu zadatke obavljaju pravovremeno, profesionalno i kvalitetno.

 Očekujem odgovornost i, prije svega, brzu i efikasnu reakciju svih javnih preduzeća zaduženih za održavanje magistralnih pravaca i auto-puteva, kao i preduzeća kojima je povjereno zimsko održavanje saobraćajnica – istakao je Minić.

– U interesu bezbjednosti svih učesnika saobraćaja, premijer Srpske zahtijeva da reakcija na zimske uslove bude adekvatna i pravovremena – saopšteno je iz Biroa Vlade za odnose sa javnošću. 

Foto: rtrs.tv

Izvor: rtrs.tv

Related posts

Povučen laserski pokazivač u obliku ključa za vozilo

U Srpskoj sve spremno za dolazak djece sa Kosmeta (VIDEO)

RTV Doboj

Lalić: Vlada će pomoći Nevesinje i Berkoviće u skladu sa mogućnostima (VIDEO)

RTV Doboj

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više