VIJESTI

Milorad Dodik stigao u Ameriku

Ponovo u Čikagu i Sjedinjenim Američkim Državama, napisao je lider SNSD Milorad Dodik na Iksu.

– Očekuju me važni susreti, razgovori i obraćanja, kao i dodjela nagrade na DŽadson univerzitetu. Dolazak sam započeo razgovorom sa prijateljima i saradnicima, u atmosferi koja odgovara činjenici da se nalazimo u jednom od najvećih srpskih gradova van otadžbine – uz trpezu. Čikago se mijenjao od našeg posljednjeg susreta, ali ono što me najviše raduje jeste napredak našeg naroda, jer Srbi su ovdje danas organizovaniji, povezaniji i sigurniji u svoju snagu nego ikada prije – napisao je Dodik. 

Foto: x.com/MiloradDodik

Izvor: RTRS

Related posts

Od SIPA zatražena asistencija za privođenje Dodika, Viškovića i Stevandića

Cvijanović: Šmit ne može spasiti BiH, ali Republika Srpska i FBiH to mogu

Rute sa članovima Predsjedništva BiH

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više