Fudbaleri Rudanke, Rudara iz Stanara, Naših krila iz Kostajnice i osinjskog Borca plasirali su se u 3. kolo Kupa Gradskog fudbalskog saveza (GFS) Doboj.
U pravoj goleadi Rudanka je kao gost savladala ekipu Ozrena u Petrovu rezultatom 4:3, pa mu se na taj način osvetila za poraz u prvenstevnoj utakmici odigranoj u nedjelju. U komšijskom derbiju u Čečavi Rudar iz Stanara je kao gost savladao domaću Ukrinu sa 2:1, a istim rezultatom Naša krila su u Kostajnici bila bolja od Hajduka iz Kožuha. Najveće iznenađenje priredio je Borac, koji je u Osinji nadigrao ekipu iz višeg ranga takmičenja Trebavu iz Osječana sa ubjedljivih 4:1.
U ovom kolu Kupa slobodan je bio Mineral iz Banje Vrućice.
Foto: novosti.rs
RTV Doboj
