DOBOJSPORT

Futsaleri Doboja poraženi u Kotor Varoši


Podmlađeni tim Futsal kluba (FC) Doboj poražen je sinoć u Kotor Varoši od istoimene domaće ekipe rezultatom 10:6, u prvenstvenom susretu 16. kola Prve futsal lige Republike Srpske.

Dvostruki strijelci za FC Doboj bili su Harun Delić i Rijad Osmanbegović, a po jedanput su mrežu domaćina pogađali kapiten Nikola Mitrić i Aleksa Lukić.

Sa 30 osvojenih bodova naši futsaleri i dalje zauzimaju treće mjesto na tabeli, a u narednom kolu ugostiće lidera prvenstva – ekipu Broda.

Novinar: Goran Stojanović

Foto:

RTV Doboj

Related posts

Goganović: Odgovorno postupati prema Oružanim snagama BiH, mir je imperativ

DOBOJ: Sutra 6. redovna sjednica Skupštine grada Doboja

Vulić: Sud direktno urušava demokratske odnose i slobodu političkog djelovanja

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više