Predsjedavajući Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH Kemal Ademović konstatovao je, nakon pauze koju je zatražio predsjedavajući Kluba srpskog naroda Sredoje Nović, da nema kvoruma za rad.
– Nakon više od 20 minuta nemamo kvorum – rekao je predsjedavajući Ademović dajući još jednu pauzu u pokušaju da se obezbijedi kvorum.
Predsjedavajući Kluba srpskog naroda Sredoje Nović zatražio je pauzu, da bi se, kako je rekao, “ohladile glave” nakon što se rasrpava o dnevnom redu pretvorila u raspravu o ravnopravnom predstavljanju u institucijama.
Foto: srna.rs
Izvor: SRNA
