VIJESTI

Dodik: Prvi me je pozvao Vučić, a potom Orban!

Prvi poziv mi je bio od Aleksandra Vučića, koji je rekao da je uz nas, a drugi poziv je od Viktora Orbana, rekao je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik, nakon sramne presude Suda BiH.

– Pozivam Aleksandra Vučića da dođe u Banjaluku večeras. Grdno su se prevarili u Sarajevu, od danas više nema ove BiH – rekao je Dodik. 

Foto: ZIPAPHOTO/Borislav Zdrinja

Izvor: RTRS

Related posts

Kovačević: Presuda predsjedniku Srpske presedan u svijetu (VIDEO)

U Srpskoj rođeno 16 beba; Doboj bogatiji za tri nova stanovnika

RTV Doboj

Dodik: Imamo dovoljno vremena da stranku pripremimo za izbore; Uvjeren sam u veliku pobjedu

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više