Kroz projekat “Bolje škole za bolju budućnost” ulažemo u obrazovanje, a bolje uslove za rad sada su dobili i učenici i nastavnici Osnovne škole “Aleksa Šantić” u Banjaluci, napisao je predsjednik SNSD-a, Milorad Dodik, na Iksu.
– Isporukom IT opreme investiramo u budućnost naše djece, a kroz njih u napredak Srpske – naveo je Dodik.
Foto: predsjednikrs.rs/Dona Katušić
Izvor: RTRS
