VIJESTI

Dodik: Kroz projekat “Bolje škole za bolju budućnost” ulažemo u napredak Srpske

Kroz projekat “Bolje škole za bolju budućnost” ulažemo u obrazovanje, a bolje uslove za rad sada su dobili i učenici i nastavnici Osnovne škole “Aleksa Šantić” u Banjaluci, napisao je predsjednik SNSD-a, Milorad Dodik, na Iksu.

– Isporukom IT opreme investiramo u budućnost naše djece, a kroz njih u napredak Srpske – naveo je Dodik.

Foto: predsjednikrs.rs/Dona Katušić

Izvor: RTRS

Related posts

U Srpskoj rođeno 16 beba; Doboj bogatiji za jednog novog stanovnika

Poreska uprava: Pozitivno mišljenje Glavne službe za reviziju bez preporuka

Upravni odbor UIO BiH usvojio odluku o akcizama na cigarete i duvan

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više