DOBOJSPORT

DOBOJ: Željezničar sutra domaćin Ukrini

Fudbaleri dobojskog Željezničara, najmlađi tim u Regionalnoj fudbalskoj ligi „Centar”, dočekuju sutra u 15 časova na stadionu „15. april” u Doboju ekipu Ukrine iz Čečave, u prvenstvenoj utakmici 9. kola.

U isto vrijeme lider na tabeli Rudanka dočekuje Trebavu iz Osječana, Naša krila u Kostajnici ekipu Ozrena iz Petrova, a Mineral u Banji Vrućici ekipu Hajduka iz Kožuha.

U nedjelju u isto vrijeme Vučijak je u Majevcu domaćin Skugriću, Omladinac u Garevcu Crvenoj zvijezdi iz Obudovca, a Pelagićevo Rudaru iz Stanara.

Novinar: Goran Stojanović

Foto: rtvdoboj.rog

RTV Doboj

Related posts

DOBOJ: Žene koje mijenjaju biznis pejzaž svojih zajednica: Tanja Jovanović i kozmetički salon “Estetique” (FOTO)

Sloga Meridian u Antaliji odigrala neriješeno sa mađarskom ekipom (FOTO)

DOBOJ: Sloga Meridian sutra na „Pecari”

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više