DOBOJSPORT

DOBOJ: Sloge bolja od Višegrada

U susretu 16. kola BH Telekom Premijer lige BiH za rukometaše, Sloga je u Osječanima u dvorani Osnovne škole „Radoje Domanović” savladala ekipu Višegrad – HED rezultatom 39:31 (19:16).

Nakon nepotpuno odigranog šesnaestog kola Dobojlije zauzimaju deveto mjesto na prvenstvenoj tabeli sa 13 osvojenih boda.

Rukometaši Sloge u narednom 17. kolu gostuju u Zenici gdje će sastati sa ekipom Čelik Junior.

Foto: Screenshot/Facebook/MRK Sloga Doboj

RTV Doboj

Related posts

DOBOJ: Željeznice Srpske: Novi red vožnje od 14. decembra

Goganović: ITPP ne znači članstvo u NATO; Pojedinci svjesno plasiraju dezinformacije

DOBOJ KROZ ISTORIJU: Garanova „Jagoda” (FOTO)

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više