U susretu 16. kola BH Telekom Premijer lige BiH za rukometaše, Sloga je u Osječanima u dvorani Osnovne škole „Radoje Domanović” savladala ekipu Višegrad – HED rezultatom 39:31 (19:16).
Nakon nepotpuno odigranog šesnaestog kola Dobojlije zauzimaju deveto mjesto na prvenstvenoj tabeli sa 13 osvojenih boda.
Rukometaši Sloge u narednom 17. kolu gostuju u Zenici gdje će sastati sa ekipom Čelik Junior.
Foto: Screenshot/Facebook/MRK Sloga Doboj
RTV Doboj
