Fudbaleri dobojske Sloge poraženi su na gostovanju u Posušju kod istoimene ekipe rezltatom 2:3 (1:1), u susretu 5. kola M:tel Premijer lige BiH.

Fudbaleri Posušja su poveli već u 9. minutu meča kada je mrežu Sloge zatresao Kenan Horić. Sloga do izjednačenja dolazi u 38. minutu preko Luke Kulenovića. Tim rezultatom igrači su otišli na zaslužen odmor. Igrao se 66. minut kada Posušje ponovo dolazi u vođstvo golom Slobodana Milanovića. Prednost domaćih je duplirana u 85. minutu, kada je Marko Hanuljak uputio pravu bombu i pogodio za 3:1. Sloga je u preostalih pet minuta uspjela samo da ublaži poraz drugim golom Luke Kulenovića u posljednjem minutu susreta.

U narednom 6. kolu koje je na programu 20. avgusta (subota) Sloga će u Modriči u ulozi domaćina dočekati ekipu Širokog Brijega.

RTV Doboj

Prethodni članakKojić: Neophodna hitna ekstradicija Mahmuljina, Sud BiH saučesnik u bjekstvu
Naredni članakDOBOJ: Tokom vikenda iz saobraćaja isključeno osam pijanih vozača