U utakmici 22. kola M:tel Prve fudbalske lige Republike Srpske fudbaleri dobojske Sloge poraženi su danas na domaćem terenu od ekipe Borca iz Kozarske Dubice rezultatom 2:3 (2:1).

Sloga je povela u 24. minutu golom Envera Buljubašića. U 37. minuru Stefan Vasiljević je duplirao vođstvo domaćih ma 2:0. Na samom kraju prvog poluvremena fudbaleri Borca su smanjili vođstvo Sloge na 2:1, golom Nemanje Marinkovića u 45. minutu. Igrao se 59. minut susreta kada gosti dolaze do izjednačenja rezultata na 2:2, golom Siniše Radoje. I kada su svi na stadionu očekivali kraj meča i podjelu bodova Dubičani su drugim golom Nemanje Marinkovića u drugoj minuti sudijske nadoknade došli do pobjede i nose sva tri boda u Kozarsku Dubicu.

Nakon dvadesetdva odigrana kola Sloga zauzima jedanaesto mjesto na tabeli sa 27 osvojenih bodova i gol razlikom 25:22 (+3).

U narednom 23. kolu koje je na programu 17. aprila (subota) Sloga gostuje u Brčkom gdje će odmjeriti snage sa Jedinstvom poslijednjeplasiranom ekipom prvenstva. Utakmica se igra sa početkom u 16 časova.