Fudbaleri Sloge savladali su na gostovanju u Etno selu Stanišići domaću Zvijezdu 09 rezultatom 2:1 (1:0), u susretu 29. pretposljednjeg kola M:tel Prve lige Republike Srpske.

Sloga je povela u 45. minutu nakon udarca Adonisa Bilala sa preko 35 metar. Domaći do izjednačenja dolaze u 52. minutu golom Miloša Gordića. igrao se 69. minut utakmice kada je Uglješa Stevanović ponovo Slogu doveo u vođstvo 2:1. Ovaj rezultat se nije mijenjao do kraja meča i Dobojlije su upisale važnu pobjedu pred posljednje prvenstveno kolo.

Nakon odigranog 29. kola Sloga zauzima drugo mjesto na tabeli sa 65 osvojenih bodova i gol razlikom 62:20 (+42).

U posljednjem 30. kolu koje je na programu u subotu, 28. maja, Sloga će na dobojskim „Lukama” dočekati ekipu Omarske iz istoimenog mjesta.