Fudbaleri dobojske Sloge ostvarili su danas na „Lukama” ubjedljivu pobjedu u susretu 6. kola M:tel Prve fudbalske lige Republike Srpske protiv Borca iz Kozarske Dubice rezultatom 4:0 (2:0).

Sloga je povela 1:0 u 11. minutu susreta golom Uglješe Stevanovića. Isti igrač se u 28. minutu po drugi put upisao u listu strijelaca i povisio vođstvo domaćih na 2:0. Tim rezultatom otišlo se na odmor. U nastavku Sloga je postigla još dva gola. U 50. minutu David Knežević je pogodio za 3:0, da bi konačnih 4:0 u 70. minutu postavio Aleksandar Milaković.

Nakon nepotpuno odigranog šestog kola Sloga zauzima četvrto mjesto na tabeli sa 15 osvojenih bodova i gol razlikom 13:3 (+10).

U narednom 7. kolu koje je na programu 25. septembra (subota) Sloga ide na gostovanjne u Modriču, gdje će odmjeriti snage sa ekipom Modriča Alfa. Utakmica se igra sa početkom u 16:00 časova.

RTV Doboj

Prethodni članakObjavljeni prvi kadrovi filma i serije “Oluja” (VIDEO)
Naredni članakDOBOJ: Rukometaši Sloge savladali Viljandi i plasirali se u drugo kolo Evropskog kupa (FOTO)