Fudbaleri dobojske Sloge Meridian poraženi su na gostovanju u Sarajevu od istoimene ekipe rezultatom 4:2, u susretu 3. kola Premijer lige BiH.

Prvo poluvrijeme završeno je vođstvom Sloge, a strijelac jedinog gola u prvih 45 minuta bio je Stevanović, koji je zatresao mrežu Sarajeva u trećoj minuti.

Sarajevo je do izjednačenja došlo u 49. minuti kada je mrežu Sloge pogodio Mulahusejnović, dok je za preokret precizan bio Ikić u 59. minuti.

Četiri minute kasnije domačin preko Džafića postiže i treći gol za vođstvo od 3:1.

Sloga je u 85. minuti uspjela da smanji rezultat na 3:2 golom Dadića, ali u finišu susreta Ahmetović je svojim golom otklonio sve dileme oko pobjednika ovog susreta, postavivši konačnih 4:2 za domaćina.