DOBOJ – Rukometaši Sloge rutinskom igrom savladali su ekipu Krivaje rezultatom 38:32 i tako su poslije dva startna poraza upisali prvu pobjedu u nastavku sezone. Izabranici Marija Kelentrića od samog početka nametnuli su svoj ritam igre.

Gosti su se držali do 13. minuta kada je rezultat glasio 9:8 u korist Sloge. A onda golovima Đurđevića i Iunina Dobojlije imaju plus tri 11:8 (16 .minut). U 20. minutu nakon serije 3:0 Sloga uvećava vođstvo na pet golova viška 14:9. Domaći su igrali nadahnuto i efikasno u napadu i rešetali su mrežu gostiju. Na odmor odlaze sa vođstvom 22:15.

I u nastavku Sloga je igrala u visokom ritmu. U 36. minutu stižu do najveće prednosti na utakmici od devet golova razlike 27:18. Od tog trenutka postavljalo se samo pitanje sa kolikom razlikom će domaći slaviti. U 53. minutu rezultat je glasio 36:27. Do kraja utakmice svi igrači Sloge su dobili priliku, osim golmana Bajovića. Gosti iz Zavidovića su samo ublažili poraz na 38:32.

Najefikasniji u pobjedničkom taboru bili su Marko Perović sa 9 i Vladan Đurđević sa 8 golova. Kod gostiju najbolji su bili Deni Velić sa 8 i Haris Bašić sa 6 golova.

SLOGA (D) – KRIVAJA 38:32 (22:15)

Dvorana: Osnovne škole „Radoje Domanović“ u Osječanima. Bez publike. Sudije: Obrenko Miljković (Bijeljina) i Duško Ristanić (Brčko). Delegat: Alija Hasić (Tuzla). Sedmerci: Sloga 4(3), Krivaja 6(6). isključenja: Sloga 8, Krivaja 10 minuta.

SLOGA (D): Bogdanović (6 odbrana), Stojanović 3, Vladan Đurđević 8, Trifunović 1, Tulendić, Perović 9(3), Vladimir Stanković 2, Borislav Stanković, Bubić 3, Dejanović (6 odbrana), Zekić 2, Knežević 1, Miličević 3, Černov 1, Iunin 5, Bajović. Trener: Mario Kelentrić.

KRIVAJA: Ali-Muhamed Omerović (3 odbrane), Velagić 1, Bašić 6(2), Velić 8(3), Mehić, Sinanović 3, Kovačević, Alić, Amitović 5, Faljić 3(1), Jasmin Omerović 2, Čolaković 2, Abdurahmanović 2, Mehinagić, Džakmić, Hadžihasić (4 odbrane). Trener: Adnan Đerzić.