DOBOJ

DOBOJ: Prijem za penzionere Gradske uprave (VIDEO)

Gradska uprava Doboja organizovala je prijem za penzionere koji su radni vijek proveli u Gradskoj upravi.

Rada Bilić 35 godina provela je u Gradskoj upravi, prvo u Skupštini pa kao sekretar u Odjeljenju za opštu upravu i društvene djelatnosti. Penzionisana je u oktobru mjesecu 2022. godine. Bilo je kaže Rada i lijepih, ali i teških trenutaka.

I Slavica Štrbac Bosanac radni vijek je provela u Gradskoj urpavi. U Odjeljenju za privredu i društvene djelatnosti bila je viši stučni saradnik za vodoprivredu i lokalne puteve. Najviše posla i tereta za nju bilo je za vrijeme poplava 2014. godine. Ali uz dobru organizaciju naglašava Slavica sve se stiglo.

Grad Doboj ne zaboravlja one koji su zaslužni za razvijanje grada, one koji su časno i odgovorno obavljali posao službenika. Zbog toga su se i odlučili na ovaj prijem, kojem su prisustvovala 104 penzionera.

Prijem za penzionere Gradske uprave organizovan je povodom 28. juna Dana grada Doboja. Već za vikend nas očekuje bogat sportski program, veče boksa u petak, a u subotu turnir za ljubitelje košarke.

Svečana akademija povodom Dana grada biće održana 30. juna.

Opširnije u prilogu:

Foto: rtvdoboj.org

RTV Doboj

Related posts

DOBOJ: Јović: Plan da se do kraja godine obezbijede sredstva za povećanje plata (FOTO)

Vulić: Za nas su prihvatljive redovne procedure (VIDEO)

DOBOJ: Održana 4. redovna sjednica Skupštine grada Doboja (FOTO/VIDEO)

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više