DOBOJ

DOBOJ: Izgorio Audi Q5 u ulici Kneza Miloša (FOTO/VIDEO)

U ranim jutrarnjim časovima u ulici Kneza Miloša izgorio je automobil Audi Q5, a tom prilikom došlo je i do ostećenja vozila u blizini.

Pripadnici dobojskog MUP-a trenutno vrše uviđaj, a saobraćaj u ovoj ulici trenutno je zatvoren.

Uskoro visš detalja o ovom događaju.

Foto: rtvdoboj.org

RTV Doboj

Related posts

DOBOJ: Oduzeto vozilo vozaču pozitivnom na opojne droge

Vulić: Imovina pripada entitetima

Sloga Meridian danas protiv Mađara

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi poboljšala vaše iskustvo. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete ih isključiti ako želite. Prihvati Pročitajte više