U ranim jutrarnjim časovima u ulici Kneza Miloša izgorio je automobil Audi Q5, a tom prilikom došlo je i do ostećenja vozila u blizini.
Pripadnici dobojskog MUP-a trenutno vrše uviđaj, a saobraćaj u ovoj ulici trenutno je zatvoren.
Uskoro visš detalja o ovom događaju.
Foto: rtvdoboj.org
RTV Doboj


