Povodom sedamnaeste godišnjice od tragične smrti Branislava Garića, potpredsjednika Skupštine opštine Doboj, delegacija Gradske uprave Doboja odala mu je počast polaganjem vijenca i paljenjem svijeća na gradskom groblju „Šušnjari”, gdje je Garić sahranjen.
Garić je tragično izgubio život 26. aprila 2009. godine. Bio je magistar državno-pravnih nauka, potpredsjednik Skupštine opštine Doboj, direktor Zemljoradničke zadruge „Bosnakop”, kao i načelnik Odjeljenja za urbanizam opštine Doboj.




Foto: rtvdoboj.org
RTV Doboj
