Srpski centar Nikola Јokić postigao je 21 poen i imao 13 asistencija u pobjedi Denvera nad San Antonijom 114:105 u drugom meču plej-ofa Zapadne konferencije. Denver je izjednačio u seriji na 1:1.

Ponovo je Denver imao problema protiv San Antonija, koji je imao dvocifrenu prednost na poluvremenu, ali su se Nagetsi probudili u drugom poluvremenu, a posebno poslednjoj četvrtini, kako bi savladali Sparse sa 114:105.

Nikola Јokić bio je nadomak još jednog tripl-dabl učinka, poput u prvoj utakmici. Ovoga puta, u pobjedi Denvera Nikola je postigao 21 poena, imao 13 skokova i osam asistencija za 40 minuta na parketu.

Uz Јokića odlični u Nagetsima bili su još i Mari, Heris i Milsap sa 24, 23 i 20 poena na meču.

Kod Sparsa istakli su se Derozan sa 31 i Oldridž sa 24 postignuta poena.

Denver je uspio da zabilježi jedan trijumf u dva meča koja su se igrala u Koloradu. Serija se sada seli u Teksas, San Antonio će biti domaćin u “Ej-Ti-En-Ti Centru” naredna dva meča.

Prvi je na programu u petak u 03.00 časova po našem vremenu.

Prethodni članakLŠ: Tadić poslao “staru damu” u penziju, Barsa na krilima Mesija!