Direktor Memorijalnog centra Republike Srpske Denis Bojić istakao je danas u Banjaluci da svi treba da budu na braniku otadžbine i institcucija Srpske, te da podrže predsjednika Republike Milorada Dodika u borbi protiv nepravde.
– Politički montirani proces protiv predsjednika Republike Srpske znači da svi zajedno moramo da branimo predsjednika Republike. Јednostavno, to nam trenutak nalaže – rekao je novinarima Bojić.
On kaže da rečenica, koja je bila aktuelna devedesetih godina prošlog vijeka, može biti ponovo upotrebljena, a glasi – “Na braniku otadžbine”.
Foto: srna.rs
Izvor: SRNA
