Bogdan Bogdanović postigao je 16, a Nemanja Bjelica 15 poena u porazu Sakramenta od Nju Orleansa 133:129. Јokić nije bio na parketu u porazu Denvera od Portlanda 115:108.

Sakramento je uprkos dobroj uvodnoj četvrtini, poražen na svom parketu od Pelikansa sa 133:129.

Bogdan Bogdanović je za 28 minuta na parketu ubacio 16 poena, uz pet skokova, dok je Nemanja Bjelica na parketu proveo osam minuta manje, a postigao 15 poena.

Goste su do pobjede predvodili Klark sa 31 i Pejton sa 26 poena.

Najefikasniji u Sakramentu bili su Barns sa 29 i Foks sa 24 poena.

Nikola Јokić nije se našao u ekipi Denvera zbog predostrožnosti od povrede u posljednjim utakmicama pred plej-of. Njegov Denver poražen je na gostovanju od Portlanda sa 115:108.